Zde může být vaše reklama.

AUTOGRAMIÁDA FINSKÉ STAR Tarja Turunen se v pondělí v Šantovce setká s fanoušky

Tarja Turunen se v pondělí v Šantovce setká s fanoušky

foto: Pragokoncert

15. 12. 2023 - 21:00

Vánoční koncerty Tarji Turunen jsou v Olomouci již tradicí. Finská diva, jenž se stala hvězdou mezinárodní rockové scény díky působení v kapele Nightwish, vystoupí 19. prosince na Výstavišti Flora. Příjemným bonusem je, že den předtím se v Šantovce od 18 hodin setká s fanoušky. Ti mohou od rockové legendy získat suvenýr v podobě fotografie s autogramem, doprovozený nezapomenutelným zážitkem osobního setkání s pěveckým idolem.

Zpěvačka vystoupila poprvé v Olomouci v roce 2013 na velkolepém rockovém koncertě v hale UP. Plně zde potvrdila oprávněnost titulu, který její jméno často doprovází: Tarja Turunen – královna metalu.

Při pozdějších olomouckých vystoupeních však ukázala i jinou, neméně atraktivní uměleckou tvář. Rodiče již v raném dětství rozpoznali univerzální hudební talent Tarji, která nejprve začala studovat hru na klavír a poté operní zpěv. I tímto podáním si Olomoučany získala a proto vždy v předvánoční čase fanoušky potěší svým luxusním hlasem.

Ještě před autogramiádou půjde zpěvačka vložit novou figurku do elektromechanického betlému v Šantovce. I ona sama zde má svoji postavičku jako důkaz toho, že Tarja k Olomouci neodmyslitelně patří.

Úterní koncert v Olomouci je již zcela vyprodaný. 

Další články