Zde může být vaše reklama.

NA KŘÍDLE MOTÝLA Hvězdy představily jubilejní ročník benefičního koncertu

Hvězdy představily jubilejní ročník benefičního koncertu

foto: Martin Production

26. 06. 2024 - 10:05

Tisková konference v pražském Top Hotelu představila jubilejní desátý ročník benefičního koncertu „Na křídle motýla", který se uskuteční v sobotu 17. srpna od 19 hodin na návsi v Dolních Dunajovicích. Dobročinnou akci podporuje i Hanácký Večerník.

Moderace se tentokrát ujal zpěvák a producent koncertu Martin France. Hned na začátku představil Nadační Fond Kryštůfek včetně přítomného maskota Kryštůfka, v jehož prospěch se srpnový koncert koná.

A pak už začalo představování jednotlivých interpretů. Vystoupila nová tvář na českém hudebním poli, zpěvačka s uměleckým jménem Maja Rose, která zazpívala i svůj úplně nový song. Poté se novinářům představil mladý zpěvák Tomáš Ringel, který zazpíval ústřední písničku z muzikálu Fantom opery se svou kolegyní Veronikou Vršeckou.

O svých plánech hovořil i poprockový písničkář Jan Vytásek, kterého vystřídal nejznámější kamioňák ČR, muzikálový zpěvák a zároveň i folk rockový písničkář Jiří Zonyga, který s Vytáskovem společně zpívají v projektu 4 Rockeři i s Leonou Šenkovou, Milanem Devinnem a Monikou Sommerovou.

Novinářské obci se představil také herec, zpěvák a básník Petr Batěk a nakonec promluvila i známá rocková ďáblice Marcela Březinová, která se mimo jiné pochlubila fotkami svých vnoučat.

Překvapením tiskového odpoledne byl starosta Dolních Dunajovic Josef Hasník, který dorazil z jižní Moravy, který všem účinkujícím přivezl malou skleničku čerstvě stočeného lipového medu.

Koncert v Dolních Dunajovicích se odehraje 17. srpna. Kromě výše zmíněných interpretů si diváci mohou poslechnout také herečku Jitku Smutnou nebo zpěváka Sámera Issu. Výtěžek koncertu je určen pro Nadační fond Kryštůfek, jehož posláním je pomáhat zraněným nebo nemocným dětem, které se ocitnou v péči zdravotnických záchranářů po dobu transportu do nemocnice. 

Další články