Zde může být vaše reklama.

POMOC FIRMÁM OHK Olomouc představila marketingové partnery pro rok 2024

OHK Olomouc představila marketingové partnery pro rok 2024

foto: Filip Jančo

30. 01. 2024 - 15:05

Okresní hospodářská komora Olomouc představila své celoroční marketingové partnery. Tento institut byl komorou poprvé použit v roce 2019. Za tuto dobu využilo partnerství již více než 25 firem, mnohé jsou partnery dlouhodobě. Generální partnerem OHK je pro letošní rok společnost JPF Czech. Ta pomáhá podnikatelům řídit jejich společnosti, nebo je kompletně řídí a přispívá tak ke stabilizaci a růstu firem. Strategickým dlouhodobým partnerem komory je developer Redstone Real Estate.

„Poslední roky jsou opravdu turbulentní a již musíme brát jako nový standard, že je velmi složité cokoliv plánovat a předvídat. Tyto skutečnosti činí podnikání čím dál složitější a podnikatelům patří velký obdiv za to, že se s nejrůznějšími nástrahami dokážou vyrovnat, řídit firmy, a přitom pomáhat i s rozvojem regionu. Jako místní komora se jim snažíme být maximálně nápomocni. Díky našim členům a marketingovým partnerům jsme dostatečně silní na to, aby naše služby byly kvalitní, přínosné a pro firmy smysluplné,“ sdělil ředitel OHK Olomouc Radim Kašpar.

Generální partnerem OHK je letos firma JPF. Společnost vznikla v roce 2010 v Přerově a její zakladatel Jiří Jemelka se věnuje problematice interim managementu téměř dvacet let.  JPF sdružuje špičkové profesionály z oblasti obchodu a podnikání a nabízí pomocnou ruku firmám, které se potýkají s problémy, nebo naopak mají ambice většího růstu.  „Spojení s olomouckou hospodářskou komorou nám dává velký smysl. Zdejší komora má dobré jméno a podnikatelům pomáhá. Naše poslání je vlastně velmi podobné, a tak v partnerství vidím potenciál pro obě strany i pro členy komory,“ dodal Jan Kodytek, prokurista a výkonný ředitel JPF pro Moravu a Slovensko.

Celoroční marketingové partnerství existuje na olomoucké komoře již šestým rokem. Mnohé firmy tento primárně marketingový nástroj využívají opakovaně. Rekordmanem je v tomto společnost BP STAVBY Morava, která takto komoru podporuje nepřetržitě již popáté. Čtyři roky v řadě jsou pak partnery společnosti Edwards a Oltis Group. Potřetí využívají partnerství Generali Česká pojišťovna, Chropyňská strojírna a dřívější Autocont, který se dnes prezentuje názvem Aricoma.

OHK v Olomouci nyní sdružuje přes 250 společností, přičemž rok 2023 pro ni byl jeden z nejúspěšnějších. Do komory za loňský kalendářní rok přistoupilo 56 nových členů. Právě členství je základní jednotkou spolupráce. Marketingové partnerství je pak možným doplňkem, nadstavbou.

Přehled partnerů OHK Olomouc pro rok 2024

Generální partner: JPF CZECH ‒ Společnost, která „nemocné“ firmy uzdravuje a ty úspěšné rozvíjí pro maximální zisk.

Hlavní partneři: ARICOMA ‒ Největší český dodavatel informačních a komunikačních technologií. Edwards ‒ Světový lídr v poskytování unikátních řešení v oblasti vakuových technologií. Generali Česká pojišťovna ‒ Jednička na trhu podílem celkového objemu pojistného v ČR. Chropyňská strojírna – Silná rodinná firma dodávající montážní, svařovací a dopravní linky.

Partneři: BP STAVBY Morava ‒ Stavební společnost specializující se na pozemní a inženýrské stavitelství. ESMEDIA Interactive – Specialista na marketing a vývoj digitálních produktů a online řešení. Exprespneu.cz ‒ Známý internetový obchod s pneuservisem a autoservisem v centru Olomouce. MAPRO – Tradiční dodavatel technologií na vstřikování plastů a automatizaci výroby. OLTIS Group ‒ Evropský hráč v oblasti informačních systémů pro dopravu a logistiku. ZKW Automotive Engineering CZ ‒ Specialista na inovativní prémiové světelné systémy a elektroniku.

Strategickým partnerem je pro delší časové období REDSTONE REAL ESTATE, skupina zabývající se developerskou a investiční činností. V její budově Envelopa Office Center OHK Olomouc sídlí.

Další články