Fotbalisté SK Sigma Olomouc zápas na Slovácku zvládli
Ve 4. kole Chance ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc vyhráli v Uherském Hradišti nad Slováckem.…
foto: Petr Pelíšek
22. 03. 2022 - 14:00
Čtyři kola před koncem nadstavby přivítají ve středu 23. března od 18 hodin basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko na domácí palubovce Jindřichův Hradec. Pokud se jim podaří zvítězit, budou na nejlepší cestě k záchraně.
„Minulé kolo ukázalo, že Jindřichův Hradec nic nevzdává. Děčín porazil o jednatřicet bodů a stále má šanci uniknout baráži. Bude se prát o každý doskok, o každý bod. Na to musíme být připraveni,“ uvědomuje si kouč Olomoucka Miljan Čurovič, jehož tým má před soupeřem v tabulce náskok dvou výher. „Proto musíme vyhrát a ještě více odskočit. Nechceme, aby nakonec rozhodovalo poslední kolo, kdy pojedeme právě do Jindřichova Hradce,“ dodává trenér.
Soupeře v tabulce dělí dvě výhry. Olomoucko je ve výhodnější pozici, svůj náskok nad Bankéři potřebují potvrdit. Jihočeši se nevzdávají, což předvedli v předchozím zápase. Také z tohoto důvodu domácí klub věří, že je podpoří plné hlediště. „Přáli bychom si, aby dorazil co největší počet fanoušků. Vstup proto bude zdarma a pro příchozí je rovněž připraveno nealko a tři sta piv jako poděkování za podporu,“ zve fanoušky generální manažer Libor Špunda.
Se svým soupeřem má celek BK REDSTONE vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou porážek, celkové skóre má zatím o jediný bod lepší Jindřichův Hradec. „Existuje pochopitelně možnost, že o pořadí nakonec budou rozhodovat vzájemné zápasy, na to ale nechceme myslet. Chceme utkání prostě vyhrát a o ničem nespekulovat,“ říká kouč Čurovič.
Ve 4. kole Chance ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc vyhráli v Uherském Hradišti nad Slováckem.…
Zápasy 4. kola bude o víkendu pokračovat fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc poslal los do…
Tři minut před koncem zápasu třetího kola se povedlo fotbalistům SK Sigma Olomouc trefit první…
Ve 3. kole Chance Ligy se fotbalisté SK Sigma Olomouc pokusí uhrát první tříbodový zisk v nové…
Fotbalovou Sigmu Olomouc posílil švédský obránce Anton Ekeroth. Na Andrův stadion přestoupil z…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se napravit dojem z planého výkonu z první kola Chance Ligy příliš…