Fotbalisté SK Sigma dvakrát zvítězili
Dvě přípravné výhry zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve Slatinicích dnes dopoledne porazili…
foto: Petr Pelíšek
30. 04. 2022 - 16:25
Ve třiadvacátém kole celostátní ligy dorostu hrála devatenáctka SK Sigma Olomouc doma na stadionu v Řepčíně proti Zbrojovce Brno. Derby skončilo nerozhodně jedna k jedné.
Sigma šla celkem rychle do vedení, obstaral ho v 16. minutě po rohovém kopu Mikulenka. Hanáci pak měli více ze hry, z toho došlo i na nějaké šance. V té největší byl Mikulenka. Ale nedal, stejně jako jeho spoluhráči. A to se pak ve druhé půlce Olomouckým vymstilo. Sice v poli nehráli v zásadě špatně, ale druhou branku se jim přidat nepovedlo, a když inkasovali po brejku, dělily se body.
„Poslední zápasy nás provází to, že nebereme tři body. Výhry dělají fotbal fotbalem a o to více to vždycky mrzí. Měli jsme zápas dobře rozjetý, ale nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Lámalo se to v momentě, kdy jsme měli dát na dva nula a soupeři odskočit. To se nepovedlo a z brejku jsme inkasovali. Je to o kvalitě v dohrání finální fáze, volbě správného řešení a dohrání jasných příležitostí do gólu,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Tomáš Janotka.
SK Sigma Olomouc U 19 – FC Zbrojovka Brno U 19 1:1 (1:0)
Branky: 16. Mikulenka – 66. Pragr. Rozhodčí: Cieslar – Grečmal, Svoboda. ŽK: Kocůrek, Adamec. Diváci: 60.
SK Sigma U 19: Koutný – Saňák, Dohnálek, Vítek, Stryk (67. Smolka) – Koláček (76. Waclawik), Studený, Nízký, Mikulenka, Vyhlídal (59. Špangr) – Michl. Trenér Tomáš Janotka.
Dvě přípravné výhry zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve Slatinicích dnes dopoledne porazili…
AKTUALIZOVÁNO Dvě přípravná utkání mají v plánu v sobotu fotbalisté SK Sigma Olomouc. Nastoupí k…
V italské Veroně se odehrála sportovní show, na kterou se nezapomíná. Český kulturista Patrik Šerý…
Atletický klub Olomouc zve na druhý ročník globální parasportovní akce. Probíhá právě nyní, ve…
Ve Slatinicích, tradiční destinaci, hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc druhé utkání přípravy na nový…
Novou posilou olomoucké Sigmy se stal Kamerunec Stephane Noumbissie. Devatenáctiletý hráč, který…