
6. kolo: Fotbalisté SK Sigma míří do Hradce Králové
Program 6. kola Chance Ligy poslal fotbalisty SK Sigma Olomouc do Hradce Králové. Právě tam v…
foto: fcslovanliberec.cz
19. 02. 2020 - 18:32
Prvoligový SK Sigma Olomouc by mohl mít ještě do zápasu s pražskou Spartou další posilu. Podle deníku Sport má na Hanou namířeno záložník Radim Breite ze Slovanu Liberec. Pokud se tak stane, bude druhým jarním novým hráčem Sigmy, prvním byl útočník Lukáš Juliš, který v klubu hostuje ze Sparty Praha.
Radim Breite v nejvyšší soutěži debutoval v sezoně 2008/2009. Potom hrával druhou ligu v Čáslavi a ve Varnsdoefu, kde byl šest sezon. Pak se vrátil do Teplic a po jedné sezoně tam skončil. Od léta 2015 je hráče Slovanu Liberec. V 1. lize Breite za 6 sezon odehrál 134 zápasů, dal 11 branek. Ve 2. lize má 128 startů a dal 19 gólů.
V prvním jarním kole Liberec zvítězil 2:0 na Spartě, Breite se na hřišti neobjevil, zůstal jen na lavičce pro náhradníky. Podle internetové verze deníku Sport má Breite spory s trenérem Pavlem Hoftychem.
Program 6. kola Chance Ligy poslal fotbalisty SK Sigma Olomouc do Hradce Králové. Právě tam v…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou úvodní utkání play-off Evropské ligy. Ve Švédsku se jim…
V polovině srpna, přesně v sobotu 16., se na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech uskutečnil 3.…
Boj o postup do Evropské ligy rozehrají ve čtvrtek večer fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Malmö…
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…