
Fotbalisté SK Sigma si doma s Duklou neporadili
Potvrdit tři body získané na Slovácku se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepodařilo. Doma na Andrově…
foto: Petr Pelíšek
07. 04. 2025 - 18:20
Osm prvoligových celků se od úterý 8. do čtvrtka 10. dubna 2025 utkají o postup do aktuálního ročníku semifinále MOL Cupu. Jako první své čtvrtfinále odehraje Slavia s Olomoucí. Zápas se hraje v od 18:00.
Slavia s Olomoucí prohrála jediný z posledních 20 soutěžních zápasů. V minulém duelu vloni v prosinci suverénní lídr nejvyšší soutěže zvítězil na Hané po obratu v závěru 2:1. V posledním pohárovém měření sil před čtyři lety Slavia vyhrála v Olomouci 3:0.
„Los je jeden z nejtěžších možných. Je to pro nás ale velká výzva. Sami jsme se už, minimálně v domácím utkání přesvědčili, že i s takovým soupeřem je možné hrát dobrý zápas,“ řekl Ivo Gregovský, asistent trenéra SK Sigma Olomouc. „Slavie hraje doma. Je to tým, který umí využít domácí prostředí. Ale hraje se na jeden zápas. Pokud si pohlídáme úvodní pasáž utkání, myslím, že jsme schopni něco zvládnout,“ podotkl.
Všechny zápasy čtvrtfinále MOL Cupu vysílá přímý přenosem stanice Oneplay Sport.
Los semifinále proběhne v pátek 11. dubna od 12:30, taktéž v přímém přenosu Oneplay Sport.
Potvrdit tři body získané na Slovácku se fotbalistům SK Sigma Olomouc nepodařilo. Doma na Andrově…
Ve 2. kole Chance Ligy čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc první domácí utkání v soutěžním ročníku. Na…
Vedení SK Sigma Olomouc chce odstartovat novou éru olomouckého fotbalu se vším všudy. Proto se…
Vítězný vstup do Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Uherském Hradišti museli…
Do ligového ročníku 2025/26 vstoupí fotbalisté Sigmy Olomouc v neděli 20. července utkáním na…
Na Andrově stadionu se po změně majitele a mocném posilování kádru měn také nejvyšší vedení. SK…