
Fotbalisté SK Sigma nestačili na Hradec Králové
Fotbalisté SK Sigma Olomouc prohráli v 6. kole Chance Ligy v Hradci Králové. Hanáci prohráli druhé…
foto: fotbal.cz
08. 06. 2022 - 09:03
Technickým ředitelem Fotbalové asociace České republiky byl jmenován Zdeněk Psotka, který je na základě organizační struktury FAČR současně jedním ze dvou zástupců generálního sekretáře. Osmačtyřicetiletý odborník, působil posledních šest let v Plzni. Předtím byl také dlouhé roky, coby Olomoučan, v SK Sigma.
Výkonný výbor FAČR vybral Psotku na svém řádném jednání 26. dubna na doporučení Sportovní rady FAČR na pozici technického ředitele.
Bývalý brankář Sigmy Olomouc začal s trenérskou profesí právě v Olomouci, kde postupoval od mládežnických týmů až k prvnímu mužstvu, jako trenér sezónu strávil také v FK Senica.
Později působil v roli generálního manažera klubu a jako šéftrenér mládeže znovu na Hané. V roce 2016 se stal v Plzni šéftrenérem mládeže a o rok později sportovním ředitelem klubu. V letech 2013 až 2021 působil jako předseda komise mládeže FAČR.
Fotbalisté SK Sigma Olomouc prohráli v 6. kole Chance Ligy v Hradci Králové. Hanáci prohráli druhé…
Program 6. kola Chance Ligy poslal fotbalisty SK Sigma Olomouc do Hradce Králové. Právě tam v…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou úvodní utkání play-off Evropské ligy. Ve Švédsku se jim…
Boj o postup do Evropské ligy rozehrají ve čtvrtek večer fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Malmö…
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…