Zde může být vaše reklama.

Prohra na úvod Hokejisté HC Olomouc vstoupili do přípravy porážkou

Hokejisté HC Olomouc vstoupili do přípravy porážkou

04. 08. 2020 - 21:03

Prvními zápasy letního poháru začala příprava hokejistům na novou sezonu. Tým HC Olomouc hrál doma proti Hradci Králové. Po první periodě vedl, ale nakonec prohrál o tři branky.

„Dobře jsme začali, ale ve druhé třetině nás Hradec začal přehrávat. Nevyšel nám nástup ve třetí třetině, kdy jsme hned dostali gól. Je to škoda, ale byl to první zápas. Doufáme, že ty chyby ještě odstraníme. Ve čtvrtek jedeme do Pardubic, kde snad podáme lepší výkon,“ řekl trenér HC Olomouc Jan Tomajko.

HC Olomouc – Hradec Králové 2:5 (1:0, 0:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 19. Kucsera (Valenta), 46. Škůrek (Kolouch, Gřeš) – 28. Jergl (Perret, Zámorský), 35. Orsava (Perret), 41. J. Sklenář (F. Pavlík, Jank), 48. Koukal (Orsava), 56. Perret (Kevin Klíma). Rozhodčí: Dědek, Kika – Gebauer, Rožánek. Vyloučení: 1:5. Bez využití. Diváci: 950.

HC Olomouc: Konrád – Valenta, Černý, Vyrůbalík, Škůrek, A. Rutar, Dujsík, Hlaváč – Burian, Strapáč, V. Tomeček – Bambula, Handl, Mácha – Olesz, Nahodil, Navrátil – Gřeš, Kucsera, Kolouch. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Hradec Králové: Mazanec (32. Lukeš) – Nedomlel, Zámorský, Jank, Čáp, Váchal, F. Pavlík – R. Pilař, Lev, Cingel – Smoleňák, J. Sklenář, Růžička ml.  – Klíma, Perret, Klíma – Jergl, R. Pavlík, Koukal – Orsava. Trenéři Růžička st., Branda a Kočí.