Fotbalisté SK Sigma remizovali s 1. FSV Mainz
První utkání osmifinále Konferenční ligy mají fotbalisté SK Sigma Olomouc za sebou. A zdárně. Na…
foto: hc-olomouc.cz
17. 01. 2021 - 18:08
Hokejistům HC Olomouc se ve 36. extraligovém kole zabodovat nepodařilo. Přitom zápas v Karlových Varech měli vcelku slušně rozehraný, dvakrát vedli. Jenže o náskok pokaždé přišli a když pak potřetí inkasovali, zvrat už se vybojovat nepovedlo.
Mora šla do zápasu po dvou duelech s plným bodovým ziskem a chtěla na to navázat. Po první třetině k tomu měla dobře nasměrováno. Krátce před jejím koncem se trefil v přesilovce Kucsera a hosté vedli. Jenže v úvodu druhé periody se povedlo Varům srovnat. A nerozhodně to také bylo po odehraných čtyřicet minutách. Boj pokračoval i ve třetí třetině. Nejprve šla znovu do vedení Mora, to využil přesilovku Kuscera. Ovšem vedení Hanáků zase netrvalo moc dlouho, vzápětí došlo i na přesilovku pro Vary a bylo to dva dva. Nerozhodný stav svítil na ukazateli skóre jen čtyři minuty. Pak poslal domácí do vedení Rachůnek.
Karlovy Vary – HC Olomouc 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 23. Vondráček (Redlich), 48. T. Mikúš (Černoch, T. Rachůnek), 52. T. Rachůnek – 20. Kucsera (J. Káňa, Ondrušek), 46. Kucsera (Nahodil, J. Káňa). Rozhodčí: Svoboda, Pražák – Brejcha, Gerát. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:2. Hráno bez diváků.
Vary: Novotný –Rohan, Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán, Zábranský, Mikyska – Rachůnek, Mikúš, Flek – Zabloudil, Hladonik, Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý , Vondráček.
HC Olomouc: Konrád – Švrček, Dujsík, Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, A. Rutar, Valenta – Káňa, Nahodil, Kucsera – Ostřížek, Kolouch, Tomeček – Burian, Ministr, Bambula – Tomajko, Handl, Gřeš. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
První utkání osmifinále Konferenční ligy mají fotbalisté SK Sigma Olomouc za sebou. A zdárně. Na…
Pouť hokejistů HC Olomouc předkolem play-off je u konce. Mora prohrála sérii s Oceláři Třinec 0:3…
Po více než dvaceti letech budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc opět doma na Andrově stadionu…
Za týden vyrazí z Olomouce speciální Modrobílý expres, který fanoušky doveze na odvetu osmifinále…
Blízko srovnání stavu série předkola play-off proti třineckým Ocelářům byli hokejisté HC Olomouc.…
První zápas předkola play-off hráli hokejisté HC Olomouc dnes v Třinci. Padla v něm je jedna jediná…