
6. kolo: Fotbalisté SK Sigma míří do Hradce Králové
Program 6. kola Chance Ligy poslal fotbalisty SK Sigma Olomouc do Hradce Králové. Právě tam v…
02. 07. 2019 - 07:45
Odchovanec SK Sigma Olomouc Tomáš Kalas (1993) změnil mateřský klub. Přestoupil z Chelsea FC do Bristol City, v novém působišti podepsal čtyřletou smlouvu.
Kalas odešel do Chelsea v sedmnácti, ale větší šanci tam v prvním týmu nikdy nedostal a putoval po hostováních. Klub ho dlouho nechtěl prodat, uskutečnilo se to až nyní. Jde údajně o nejdražšího hráče v historii Bristolu.
Za Chelsea odehrál Tomáš Kalas jen čtyři utkání, postupně hostoval v Arnhemu, Kolíně nad Rýnem, Middlesbrough, Fulhamu a Bristolu.
Těšit se z přestupu může i olomoucká Sigma, i pro tu přestup jejího odchovance znamená zajímavý finanční obnos. Spekuluje se o přestupové částce 9 milionů liber, takže podle platných předpisů by na Andrův stadion mělo dorazit přibližně kolem pěti milionů korun.
Program 6. kola Chance Ligy poslal fotbalisty SK Sigma Olomouc do Hradce Králové. Právě tam v…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou úvodní utkání play-off Evropské ligy. Ve Švédsku se jim…
V polovině srpna, přesně v sobotu 16., se na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech uskutečnil 3.…
Boj o postup do Evropské ligy rozehrají ve čtvrtek večer fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Malmö…
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…