Zde může být vaše reklama.

Vezou body z Varů Mora má další výhru a tuží pozici pro play-off

Mora má další výhru a tuží pozici pro play-off

02. 02. 2020 - 17:53

Před reprezentační přestávkou hráli hokejisté HC Olomouc v Karlových Varech. Mora měla v první třetině zápasu více energie než domácí Energie a vedla tři nula. A právě to bylo rozhodující pro konečné vítězství.

Karlovy Vary – HC Olomouc 2:4 (0:3, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 22. Rohan, 37. Rachůnek (Gríger, Graňák)– 5. Ostřížek (Olesz, J. Knotek), 9. Burian (Valenta, J. Káňa), 15. J. Knotek (P. Musil, Dujsík), 60. Musil. Rozhodčí: Šír, Micka – Jindra, Zíka. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 4257.

Karlovy Vary: Novotný– Rohan, Stříteský, Graňák, Plutnar, Šafář, Eminger, Mikyska – Rachůnek, Gríger, Flek – Mikúš, Vildumetz, Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Polák, Skuhravý, Vondráček.
HC Olomouc: Konrád– Švrček, Valenta, Ondrušek, Dujsík, Vyrůbalík, Jaroměřský – Klimek, Nahodil, Musil – Burian, Káňa, Irgl – Ostřížek, Knotek, Olesz – Vodný, Kolouch, Kořenek. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.