Basketbalisté BK Olomoucko jsou v předkole play-off
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
foto: Petr Pelíšek
21. 01. 2023 - 22:53
Ve 20. kole Kooperativa NBL hráli basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko doma v Čajkaréně proti Ústí nad Labem. Hanáci předvedli bojovný výkon, nakonec prohráli.
Hanákům nevyšel úplně ideálně vstup do utkání a po první čtvrtině prohrávali o sedm bodů. Postupem času se pak BK REDSTONE rozehrálo k dobrému výkonu, v poslední čtvrtině se dostalo do vedení 82:81, ale v samotném závěru na dokonání obratu chybělo trošku více štěstí v zakončení.
„Na to, v jakém jsme byli stavu, jsme odehráli kvalitní utkání. Chyběl zraněný Friday, v týdnu kvůli nemoci vynechal některé tréninky Welsch a Heinzl. Chvíli chyběl Halada. Přesto jsme drželi krok se soupeřem, který hraje v poslední době opravdu dobře a v závěru jsme i chvíli vedli. Koncovka nevyšla podle našich představ, docházely nám síly. Ale když tak budeme pokračovat, výhry přijdou,“ řekl kouče BK REDSTONE Tihomir Bujan.
BK REDSTONE Olomoucko - Ústí nad Labem 86:93 (20:27, 44:51, 65:72)
Nejvíce bodů: Vučičevič 19, Kněževič 18, Williams 12 - Hicks a Martin po 20, Pecka 19.
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Český kulturista Patrik Šerý měl hodně komplikovanou jarní přípravu před letošním prvním startem.…
Šance na postup do předkola play – off posílili basketbalisté BK Olomoucko v 9. kole nadstavby, v…
Kulturista Patrik Šerý zažívá v přípravě více bolesti. Je více jak tři týdny po operaci a zranění…
V domácí hale Čajkaréna přivítali v 5. kole nadstavbové skupiny A2 basketbalisté BK Olomoucko tým…
Až poslední hrací den dlouhodobé části Severoevropské ligy určil šestnáctku postupujících do…