Fotbalisté SK Sigma Olomouc zápas na Slovácku zvládli
Ve 4. kole Chance ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc vyhráli v Uherském Hradišti nad Slováckem.…
foto: Petr Pelíšek
31. 01. 2020 - 15:30
Třetí a poslední přípravné utkání na herním soustředění v Turecku čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc první únorový den. V sobotu mají svěřenci trenéra Radoslav Látala za soupeře ukrajinský SK Dnipro-1, zápas bude začínat v 15:30.
V olomoucké sestavě už bude chybět stoper David Zima (2000), který tým opustil a vypravil se zpět domů vyjednávat smlouvu v pražské Slavii.
Sigma v Turecku zatím dvakrát vyhrála. Porazila Karabach 3:1 a Orenburg 2:0. „„Zatím jsem s průběhem soustředění spokojený. Počasí nám drží a hřiště jsou fantastická. Pochválit musím i tréninkový program. Natrénovali jsme, co jsme si naplánovali,“ řekl trenér SK Sigma Radoslav Látal pro klubový web. „„Výsledky zápasů v této fázi přípravy jsou důležité pro naše sebevědomí. Začátek ligy totiž nebude jednoduchý,“ poznamenal.
V neděli se pak bude Sigma vracet zpět domů, příští sobotu hraje generálku na jarní část FORTUNA:LIGY v Karviné.
Ve 4. kole Chance ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc vyhráli v Uherském Hradišti nad Slováckem.…
Zápasy 4. kola bude o víkendu pokračovat fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc poslal los do…
Tři minut před koncem zápasu třetího kola se povedlo fotbalistům SK Sigma Olomouc trefit první…
Ve 3. kole Chance Ligy se fotbalisté SK Sigma Olomouc pokusí uhrát první tříbodový zisk v nové…
Fotbalovou Sigmu Olomouc posílil švédský obránce Anton Ekeroth. Na Andrův stadion přestoupil z…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se napravit dojem z planého výkonu z první kola Chance Ligy příliš…