Zde může být vaše reklama.

Překvapivá porážka Zora se vracela ze Slovenska bez bodů

Zora se vracela ze Slovenska bez bodů

12. 02. 2020 - 15:30

Házenkářkám DHK Zora Olomouc se nepovedlo utkání v Hlohovci. Na Slovensku prohrály s nováčkem interligy o dvě branky.

Slovenští nováčci umí kousat a to pocítil tým Olomouce. Domácí odskočily v úvodu na 7:4. To ještě Zora dorovnala na 7:7, Slovenky ale zase zatlačily a do poločasu si opět vypracovaly tříbrankový náskok. Ve druhé půli Olomouc manko znovu dotáhla na rozdíl gólu (18:17), Hlohovec ale cítil šanci na bodový zisk, a přestože ještě půl minuty před koncem Olomouc korigovala na 28:29, vítězství nakonec poslední trefou zápasu stvrdila Hlohovci Skaličanová.

Další utkání hraje Zora v sobotu 15. února proti Zlínu (17.30).

HC Sporta Hlohovec – DHK Zora Olomouc 30:28 (15:12)

Nejvíce branek: Tulipánová 13, Beňušková 9, Skaličanová 5 – Patrnčiaková 8/2, Kašpárková 8, Trumpešová 3, Sovová 3. Rozhodčí: Manek, Majstrík. Sedmimetrové hody: 6/6 – 2/2. Vyloučení: 4:5. Diváci: 200.