
Policie dopadla vraha z Dlouhé Loučky během sedmi hodin
Krajští kriminalisté v Olomouckém kraji mají za sebou mimořádně rychlý zásah. Jen sedm hodin po…
foto: Ilstrační foto: Pixabay.com
20. 04. 2023 - 16:00
Venkovskou pobočku pošty v Bedihošti na Porstějovsku dnes v poledne přepadl lupič. Pracovnici pošty sebral několik tisíc korun a objekt pošty neprodleně opustil. Žena nebyla zraněna. Policisté ihned po pachateli zahájili pátrání a zjišťují o přepadení dostupné informace.
Podle svědectví přepadené ženy měl pachatel na sobě tmavou mikinu s kapucí, přes ni světlou bundu, světlemodré rifle, světlé sportovní boty a světlou kšiltovku zn. Adidas. Hovořil plynně česky, jeho vzhled odpovídal věku okolo 40 let, byl vyšší, štíhlejší postavy.
Policie prosí o spolupráci veřejnost, jakékoli informace, které by mohly vést k dopadení pachatele, oznamte na policejní linku 158.
"Další informace k případu poskytneme ihned, jakmile to bude možné," dodává mluvčí policie Miluše Zajícová.
Krajští kriminalisté v Olomouckém kraji mají za sebou mimořádně rychlý zásah. Jen sedm hodin po…
Zvláštní navigační schopnosti předvedl mladý řidič, který měl v krvi nemálo alkoholu. Když v neděli…
Olomoučtí kriminalisté objasnili případ, který na začátku září pobouřil veřejnost. Pachatelem, jenž…
K velkému požáru s následnou velkou škodou došlo dnes ráno v Dalově u Šternberka. Požár postupně…
Olomoucký kraj se v posledních dnech stal terčem závažných kybernetických podvodů. Policie varuje…
U požáru automobilového jeřábu u motorestu Křepelka ve Skrbeni na Olomoucku zasahovali…