
U Křepelky otevřeli nájezd. Vše bude hotovo až na podzim
U motorestu Křepelka se už od čtvrtka dá najíždět na dálnici D35 ve směru na Litovel a Mohelnici.…
foto: Policie ČR
31. 07. 2020 - 09:00
Policisté v Olomouci řešili během středečního odpoledne srážku autobusu a motorky ve Chválkovické ulici.
"Z prozatím přesně nezjištěných příčin se zde střetl autobus, řízený osmatřicetiletým řidičem, který měl jet od ulice Švabinského a s šestašedesátiletým motorkářem, jedoucím na motocyklu značky Jincheng po ulici Chválkovická, který jel ve směru od ulice Pavlovická," uvedla mluvčí policie Irena Urbánková.
"Při nehodě došlo ke zranění motorkáře, který skončil v péči zdravotnické záchranné služby. Alkohol byl u řidiče autobusu vyloučen orientační dechovou zkouškou. U řidiče motocyklu nemohla být dechová zkouška, vzhledem k jeho zranění, provedena, byl nařízen odběr krve," doplnila.
Celková hmotná škoda je v tuto chvíli odhadována na předběžně 30 000 korun – na autobusu na 10 000 korun, na motocyklu na 20 000 korun.
"V dané věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti. Přesné příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti, stejně jako celý její průběh, jsou předmětem dalšího šetření," uzavřela.
U motorestu Křepelka se už od čtvrtka dá najíždět na dálnici D35 ve směru na Litovel a Mohelnici.…
Vedení města Olomouce se rozhodlo podniknout druhý pokus o schválení tzv. Metodiky uzavírání…
Olomouc - Rostou jako houby po dešti a v celém městě je jich téměř 160. Často na místech, kde…
Olomouc - Nadávky, slovní výhrůžky, ale také fyzická agrese vůči vybavení i samotným zdravotníkům.…
Už šestnáct let jsou olomoucké ulice Foerstrova a Albertova ušetřeny průjezdu stovek kamionů denně,…
Olomouc – Ode dneška, neděle 1. června, čeká obyvatele Olomouce i návštěvníky města ne zrovna…