Andromeda ovládla další mezinárodní festival
Těžko uvěřitelných úspěchů dosahuje olomoucký dětský pěvecký sbor Andromeda! Z mezinárodního…
                foto: Wikipedia
10. 12. 2019 - 09:10
V ostravské fakultní nemocnici se dnes ráno střílelo. Pachatelem by měl být muž, po kterém v současné době pátrají policisté. Střelba si dosud vyžádala čtyři oběti.
Podle informací deníku Právo se střelba ozvala na chirurgické ambulanci kolem sedmé hodiny ranní. Policie chvíli před devátou hodinou potvrdila, že čtyři lidé jsou mrtví.
V současné době policie pátrá po 180 centimetrů vysokém muži v červené bundě. Jakékoliv svědectví jim v současné chvíli pomůže.
Policisté během zásahu na svém twitteru informovali mimo jiné o tom, že probíhá evakuace osob. Uzavřena byla i nedaleká Vysoká škola báňská
                        
                        
                        
                    
                Těžko uvěřitelných úspěchů dosahuje olomoucký dětský pěvecký sbor Andromeda! Z mezinárodního…
                AKTUALIZOVÁNO 3.11.2025 | Velmi nepříjemnou situaci v železniční dopravě způsobili v neděli…
                V katastru obce Veselíčko byla ve čtvrtek ráno nalezena těla dvou mladých mužů bez známek života.…
                Vědci z Univerzity Palackého v Olomouci (UP) se zapojí do prestižní mise českého astronauta Aleše…
                Pavilon A na výstavišti Flora se v sobotu 25. října promění v hlavní město českého tanečního sportu…
                Olomoučtí krajští kriminalisté objasnili vraždu 57letého muže, jehož tělo bylo nalezeno v neděli 19…